Porcelánové kořenky, slánky a pepřenky

Porcelánové kořenky, slánky a pepřenky jsou nejen praktickým pomocníkem, ale také mají elegantní vzhled. Ačkoli slouží primárně k použití koření při stolování, dodají jídelnímu stolu atraktivitu a příjemný vzhled. Kořenky, slánky a pepřenky z porcelánu odolávají opotřebení po dlouhou dobu. Důvodem je vysoce kvalitní porcelán, který je při jejich výrobě použitý. Kromě odolnosti je porcelán zcela neškodný pro potraviny a nijak neovlivňuje jejich specifickou chuť. 

Porcelánové nádoby lze snadno čistit v myčce na nádobí nebo ručně, a proto jsou velmi praktické. Porcelánové kořenky, slánky a pepřenky jsou obvykle těžší než plastové nebo skleněné varianty, což zvyšuje jejich stabilitu a snižuje riziko převrácení na stole.  Nádoby z porcelánu lze použít nejen na koření, ale také na servírování omáček, dipů, dresinků a dalších ingrediencí.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

75160
175160

Značky

Barva

Položek k zobrazení: 2
Slánka
75 Kč

Přidejte do svého stolování špetku elegance a praktičnosti s naší jednodílnou slánkou Ofelie o objemu 150 ml. S kvalitními materiály a univerzálním designem je skvělým doplňkem...

Kód: 1339
Moritz Zdekauer, Liana, Slánka dvoudílná s úchytkou, slonová kost
160 Kč

Porcelánová slánka dvoudílná v barvě slonová kost

Kód: 107
Obavy z doručení?
Obavy z doručení?
V případě poškození při doručení, okamžitá bezplatná výměna.
Doručení do tří dnů
Doručení do tří dnů
na jakékoliv místo
Doručujeme
Doručujeme
do České republiky i na Slovensko
Přes 5000 výdejních míst
Přes 5000 výdejních míst
po celé ČR/SK